Na Steam zadebiutował trailer Stinky Company Simulator od Games Box, producenta i wydawcy gier wideo, należącego do Grupy Ultimate Games. Premiera pełnej wersji tytułu, w którym gracz będzie zarządzać wywozem śmieci, planowana jest na przełomie 2022/2023 r. W portfolio obecnie realizowanych projektów przez spółkę są Repo Man i Riot Control Simulator. Games Box planuje dołączyć do rynku NewConnect w 2022 r.

 Od dzisiaj na Steam dostępny jest trailer naszej gry Stinky Company Simulator. Uczestnik rozgrywki wcieli się w rolę właściciela małej firmy na obrzeżach Albuquerque w Nowym Meksyku i będzie realizować zlecenia odbioru i wywozu śmieci na obrzeżach miasta. Tytuł łączy w sobie dużo humoru, nietuzinkowej groteski, zróżnicowanego systemu lokacji oraz rozbudowanych misji. Wszystkie te elementy czynią rozgrywkę jeszcze bardziej dynamiczną – mówi Tomasz Supeł, prezes zarządu Games Box. – Gracze z pewnością nie będą się nudzić, bowiem poza prostymi zadaniami, czekać na nich będą liczne urozmaicenia i niespodziewane sytuacje. Gracz chcąc utrzymać się na rynku i “wygryźć” konkurencję będzie musiał rozwijać swoją firmę – dodaje Tomasz Supeł.  

W rozgrywce poza licznymi misjami i rozbudowanym systemem zarządzania pojawią się również easter eggi  (dodatki niewidoczne dla graczy), np. elementy biżuterii, pieniądze, dokumenty czy inne cenne przedmioty.

Premiera pełnej wersji Stinky Company Simulator planowana jest na przełomie 2022/2023 r. Wydawcą gry jest Games Box S.A. z Grupy Kapitałowej Ultimate Games. Rolę developera pełni Glob Games Studio.

Games Box pracuje obecnie nad grą akcji Repo Man oraz taktycznym symulatorem Riot Control Simulator. Premiera obu tytułów planowana jest w 2022 r.

Prace nad Riot Control Simulator przebiegają bardzo sprawnie. Wszystkie dotychczasowe Milestony zostały oddane zgodnie z założeniami przyjętymi w harmonogramie. W produkcji gracz przejmie kontrolę nad oddziałami służb porządkowych w różnych rejonach świata i zmierzy się z wieloma trudnymi sytuacjami na poziomie socjologicznym. Dużą uwagę skupiamy na realistycznej oprawie wizualnej oraz aspektach psychologicznych, związanych z kontrolą agresywnego tłumu. W ręce graczy oddamy wiele środków, umożliwiających tłumienie zamieszek, jednak ich użycie będzie mieć bezpośrednie konsekwencje  – mówi Tomasz Supeł.

Spółka planuje dołączyć do rynku NewConnect w 2022 r.

GALERIA